Учні ЦРД “ІНДИГО” на сцені Деснянської держадміністрації

Центр розвитку дитини «ІНДИГО» запрошує малюків з матусями  на динамічні заняття «Бебі-мама-спорт». Заняття включають в себе  фітбол-гімнастику, що поєднує  фізичні вправи з використанням спеціальних м’ячів, музики, промовляння віршів в ритмі рухів або спів у такт улюбленої мелодії. Такий комплексний підхід, крім явної користі для здоров’я, розвиває ритмічне відчуття, координацію, мову, рівновагу, поставу, а також викликає позитивний емоційний підйом у дитини і мами.

У складі занять «Бебі-мама-спорт» є різні напрямки – це корегуючі програми,  направлені  на зміцнення м’язів стопи і гомілки малюка з метою профілактики плоскоступості, а також лікувальна фізкультура для тренування м’язів для підтримки правильної постави для запобігання таких захворювань у діток, як сутулість, сколіоз та інших. Мами з задоволенням застосовують отриманий на заняттях досвід для виконання домашніх завдань.

На заняттях малюки розвивають велику та дрібну моторику, виконують вправи для профілактики плоскоступості, формування правильної постави і правильного дихання. Заняття направлені на формування рухової активності і 3-D (просторової) орієнтації, поліпшення координації рухів та зміцнення вестибулярного апарату. Дітки отримують і фізичний, і психологічний розвиток в ігровій формі, укріплюють і покращують своє здоров’я та імунітет, зовнішній вигляд. Успіх кожної дитинки підтримується аплодисментами і похвалою! Завершує урок запальний бебі-денс!

Вік дитини: з 1-ого року.

Наповнюваність групи: до 5 дітей.

Тривалість заняття: 45 хвилин.

Одяг для занять: для діточок і мам спортивна форма.

Взуття для занять: чешки, балетки.

На уроках хореографії –  діти вивчають основи сучасного танцю. Найкращі учні зараховуються до складу дитячого шоу-балету «ІНДИГО».

Номери дитячого шоу-балету «ІНДИГО» завжди стають прикрасою концертів в нашому Центрі.

Вік дитини: з 4-х років.

Наповнюваність групи: до 8 дітей.

Тривалість уроку: 40 хвилин.

Одяг для занять: для дівчаток танцювальний купальник та спідничка, для хлопчиків – футболка та шорти.

Взуття для занять: чешки, балетки.