PostHeaderIcon

В центрі - Дитина!

В центрі - Дитина!

Мрія батьків — виростити талановиту та успішну дитину! І це можливо, оскільки на сьогоднішній день розроблені і перевірені на практиці різні методики та ігри, спрямовані на розкриття і розвиток талантів дітей. Своєчасне створення умов для раннього розвитку дитини, шляхом ігрового навчання в домашніх умовах, забезпечить прояв унікальних здібностей дитини практично від її народження. Ви можете при наявності необхідних навичок і знань зробити це самостійно  або  із залученням фахівців.

Виховати маленького генія — це складне завдання. Самі по собі задатки унікальності, закладені природою, незначний відсоток від майбутнього успіху. Запорука —  в спільній праці самої дитини, її рідних і фахівців.

Необхідно реально оцінювати таланти дитини. Основу такого адекватного відношення складає створення умов для повноцінного розвитку дитини, але без надмірного і постійного підкреслення її унікальності. Розумні батьки не стануть нав’язувати дитині, наприклад, технічні предмети, якщо її інтереси знаходяться в гуманітарній сфері або намагатися реалізувати через свою дитину власні мрії врозріз з її бажаннями. Пам’ятайте, що розвиток дитини має бути багатостороннім та рівномірним, в активному ігровому середовищі!

Дитина постійно прагне пізнавати світ і набувати нових знань. Розумова активність та постійний пошук відповідей на питання — важлива ознака обдарованості дитини. Дуже важливо, коли батьки вміють слухати і чути свою дитину, допомагають їй пізнавати навколишній світ, а також сприймають її, як рівну собі маленьку особистість. Батьківська інтуіція підскаже, які форми і методи навчання будуть сприйняті саме Вашою дитиною, бути їй цікавими та приносити задоволення. Якщо у Вашій сім’ї буде одностайна мета виховати різнобічно розвинену дитину, то застосовувати відповідні методики і отримати результати буде набагато легше.

Ми впевнені, що кожна дитина — унікальна і обдарована. Нерідко для прояву її здібностей необхідна мотивація. Без мотивації дитина може так і не проявити свої здібності, а без роботи над вдосконаленням свого дару може не досягти великих результатів. Тому розвиток дитини залежить від батьків — саме вони можуть створити відповідну мотивацію, зацікавити дитину певною подією (похід в зоопарк або театр, придбання правильної іграшки, ін.). Історії успіху батьків на різних життєвих етапах, особливо їх дитячі перемоги,  також можуть стати мотивацією і прикладом для дитини. Помітну роль у формуванні мотивації для розвитку здібностей дитини відіграють і засоби масової інформації, зокрема телебачення (відомі проекти «Україна має талант», «Танцюю для Тебе» та ін.).

Темпи розвитку окремо взятого малюка відрізняються: один росте швидше і випереджає своїх ровесників по цілому ряду показників, інший — відстає, в порівнянні з іншими, в розвитку. Така ситуація може зберігатися досить довго, а може різко змінитися за дуже короткий час. В результаті той, хто демонстрував високі результати, з часом зрівнюється за показниками розвитку зі своїми однолітками, а той, хто здавалося б відставав, — різко виривається вперед. За статистикою, число дітей, що розвиваються швидше, ніж їх однолітки, складає приблизно 10% серед малюків до трьох років, приблизно 3% — серед діток від 4 до 7 років і близько 1% — серед школярів. Тому не порівнюйте свою дитину з іншими, а досягайте власного рекорду!

Якщо все ж таки ви повністю впевнені, що у Вашій сім’ї підростає маленький геній, то необхідно підбирати установи освіти, в яких така дитина отримає індивідуальний підхід, інакше можлива інволюція, яка приводить до усереднення дитини, внаслідок втрати інтересу до навчання. Ви можете довірити свою дитину тим установам освіти, де є додаткове навантаження: вивчення іноземних мов, ліплення, математика, ейдетика або ін. Особливе значення в такому випадку можливість дитини спілкуватися з подібними собі обдарованими дітьми.

Метою створення Центру стало розкриття і розвиток індивідуальних здібностей кожної дитини, становлення сприйняття свого «Я», її неповторності і унікальності. Фахівці Центру працюють за своїми авторськими програмами, а також  застосовують елементи ефективних сучасних методик. Центр «ІНДИГО» працює для дітей у віці від 1 до 6 років, які не відвідують з різних причин дошкільні установи (домашнє виховання, стан здоров’я, переповненість груп в дитсадках, інше) або потребують додаткового розвитку здібностей. Основними завданнями Центру є: адаптація дитини в колективі (у міні-групах до 4-х дітей), взаємодія дітей між собою, розкриття і розвиток здібностей, формування у дитини мотивації до навчання, корекція мови, регуляція поведінки при гіперактивності і нестачі уваги, підготовка до дитячого садка, комплексна підготовка до школи, консультативний супровід сімей. Особлива увага приділяється розвитку дітей з функціональними обмеженнями індивідуально або в групі. В нашому Центрі діти в ігровій формі з елементами театралізації займаються логікою, математикою, ейдетикою, українською мовою та літературою, іноземними мовами,  хореографією. Розвитку творчих здібностей сприяє ліплення з глини, малювання, орігамі.

Для нас кожна дитина — геній. Центр розвитку дитини «ІНДИГО» – другий будинок для Вашого генія!

Чекаємо Вас за адресою: м. Київ, вул. Жукова, буд. 33-А, тел. 361-85-61!

  • Наталия Шульгина says:

    Мы занимаемся в Индиго с сентября 2009 года. Недавно перешли в старшую группу. Для моего сына эти занятия дали качественный результат: он стал усидчивым, и вместе с тем, более общительным и эмоциональным, приобрел не только много необходимых навыков, но и умение их применить в нужных ситуациях. Многое из того, что дают на занятиях можно делать и дома, но атмосфера именно “занятия” очень организовывает и ребенка и маму. А общение с детками помогает учится находить выход из разных ситуаций. Спасибо Вам Огромное! Олег, 2 года, мама Наташа.

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів