PostHeaderIcon Центр “ІНДИГО” в гостях в Храмі св. мчч. Андріана і Наталії!

31 квітня 2010 р. за запрошенням отця Романа – настоятеля Храму св. мчч. Адріана і Наталії та св. мц. Татіани – діти разом з мамами, бабусями, нянями і директором Центру “ІНДИГО” Наталією Родічевою відвідали Храм.

Діти знайомляться з Іконою св. мчч. Андріана і Наталії

Діти знайомляться з Іконою св. мчч. Адріана і Наталії.

Сонячний день, свіже повітря соснового лісу та піднесений настрій зібрав на зустріч більшість вихованців Центру. Знайомство з православними традиціями відбулось з нагоди Великодніх Свят. За благословінням отця Романа гостей  зустріла служителька Храму – Олена, яка розпочала екскурсію  біля Вертепу,  розташованого на ошатному подвір`ї Храму. При вході до Храму Олена показала, як правильно хреститися та запросила усередину. Багато нового та цікавого почули присутні: про правила поведінки прихожан у Храмі, про підготовку до Причастя та Сповіді дітей і дорослих. Присутні затамувала подих, коли чули розповідь про св. мчч. Адріана і Наталії – покровителів родини. Олена роздала свічки, щоб діти за допомогою дорослих змогли поставити свічку біля цієї Ікони. Потім Олена провела всіх нагору до класу недільної школи Храму та бібліотеки.

Клас недільної школи.

Клас недільної школи.

Нагорі діти побачили, як печуться Просфори. Матушки пригостила кожну дитинку свіжеспеченими Просфорами. Як  діти смакували даруночки!

Матушка пригощає дітей свіжеспеченими Просфорами.

Матушка пригощає дітей свіжеспеченими Просфорами.

Сюрпризом для присутніх стало запрошення до трапезної Храму на чай, яке і маленькі, і дорослі з вдячністю прийняли. В охайній Трапезній дружньо та піднесено було прочитано Молитву. Не поспішаючи, певно відчуваючи особливість моменту, діти смакували підготовлені гостинці. Особливо всім сподобався кекс, рецептом приготовування якого матушки щиро поділилися: ретельно перемішати 1,5 ч.л. соди гашеної, 1 стак. цукру, 1 стак. будь-якого варення, 0,5 стак. заварки чаю, 4 ст. л. олії, потім додати та ретельно розмішати 3 стак. муки, за смаком горіхи, родзинки, мак, вишні; отриману масу викластии в змащену маслом та присипану манною крупою форму та випікати 30-40 хв. до готовності. Смачного!

Чаювання в Трапезній Храму.

Чаювання в Трапезній Храму.

Подарункам від отця Романа не було меж: кожна дитина отримали календар, Ікону св. мчч. Адріана і Наталії і, звичайно, ігру – паперовий 3D конструктор Храму. З вдячністю за прийом та побажанням нових зустрічей Центр “ІНДИГО” крокував до домівки!

  • Наталия Шульгина says:

    Огромное спасибо сотрудникам Индиго за организацию этого мероприятия. Накануне Пасхи мы с сыном смогли получить ответы на многие вопросы. А само посещение церкви прошло в атмосфере доброжелательности и благости. Теперь мы семьей посещаем именно этот храм.

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів