PostHeaderIcon БФ “БІЗНЕС для ДІТЕЙ – 6 років!

Нещодавно в актовій залі школи № 212 (м. Київ, вул. Курчатова, буд.18/2) в Деснянському районі м. Києва відбулося святкування шостої річниці БФ „БІЗНЕС для ДІТЕЙ” та третьої річниці проекту Фонду – Центр сприяння розвитку дитини „ІНДИГО”.

Т. Кузьменко виконує пісню "Центр перемен"

Гімн Центру у виконанні Т. Кузьменко.

Кожна дитина, яка відвідує Центр, була запрошена до участі у святковому дійстві. Також на свято завітали такі почесні гості :

 • Світлана Харченко – господиня зали – директор середньої школи №212
 • Олександр Ліщенко – депутат Київради «Фракція блок Литвина»
 • Лариса Лебідєва – голова громадської організації «Діти Чорнобиля»
 • Отець Роман – настоятель Храму св. мчч. Адріана і Наталії та св. мц. Татіани
 • Тетяна Кучерова – директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району м. Києва
 • Олена Швачова – директор школи – дитячого садка «Плеяда»
 • Ольга Морозова – директор дошкільного навчального закладу №50
 • Тетяна Ковтун – директор дошкільного навчального закладу №301
 • Тетяна Мегей – директор дошкільного навчального закладу №508
 • Тамара Морозова – директор дошкільного навчального закладу №514
 • Людмила Хроменко – заступник директора середньої школи №152
 • Оксана Шафаренко – заступник директора Центру дитячої та юнацької творчості
 • Ляльковий театр «Казковий світ»

Президент – голова правління БФ „БІЗНЕС для ДІТЕЙ” Наталія Родічева у своєму виступі подякувала батькам за довіру і допомогу та наголосила, що основним завданням проекту Центр «ІНДИГО» є розкриття і розвиток талантів та здібностей кожного малюка, допомога батькам у вихованні дітей.

Наталія Родічева висловила впевненість у великому, яскравому майбутньому наших дітей. За особливу довіру Центру були нагороджені подарунковими сертифікатами на відвідання занять в «Художній майстерні» такі дітки: Зеліченко Марія, Бондар Яна, Самойленко Анна, Поліщук Антон, Образцов Антон, Балаценко Нікіта, Обухівська Марія та Лапшина Роксолана.

БФ «БІЗНЕС для ДІТЕЙ» приділяє особливу увагу дітям з функціональними обмеженнями, тож, в урочистій атмосфері Н. Родічева нагородила медалями і вручила «Подяки за довіру світу» дітям з особливими потребами: П’яних Борису, Оверко Олексію, Бондар Яні та Колеснику Кирилові. А їх батькам низько вклонилася за щохвилинний приклад батьківської любові.

Н. Родічева з донькою Анною

Робочий момент свята: Н. Родічева біля звукооператора

Подяками та грамотами  нагороджено друзів Фонду – Світлану Харченко, Ларису Лебідєву та Олександра Ліщенка.

З вітальним словом виступив Олександр Ліщенко – депутат Київради «Фракція блок Литвина», який побажав усім присутнім батькам великих успіхів у вихованні діток, розкритті їх талантів та здібностей, натхнення та, як батько п’ятьох дітей, закликав цінувати щастя бути батьками. Зі своєї сторони О. Ліщенко запевнив присутніх у своїй незмінній підтримці дитячих програм.

О. Ліщенко - почесний гість свята

О. Ліщенко - почесний гість свята

Після урочистих привітань та виступів, на всіх гостей чекала фантастична подорож на чарівному космолайнері «INDIGO-2010» у супроводі леді-капітана на планету дитинства Індиго, де вони зустрілися з казковою дівчинкою Інді. Разом з нею гості мандрували за маршрутом всіма країнами чарівної планети.

В країні Дансія всіх зустрів дитячий шоу-балет „Індиго” під керівництвом Юлії Мариїнської-Личевої і подарував гарний настрій присутнім веселим та ритмічним таночком.

А один ще не прокинувся!

А один ще не прокинувся!

Другою країною за маршрутом казкової мандрівки була країна Манюнія. Там гості свята  познайомитись з  найменшими мешканцями планети „Індиго”, які в цей час безтурботно грались на дитячому космо-майданчику з мамами та з допомогою Катерини Василюк.

Третьою була країна Іноземія. Потрапивши сюди всі присутні, прямо в святковій залі, мали змогу побачити один день із життя мешканців цієї країни, познайомитись з їх звичаями та традиціями. Англійською мовою юні артисти співали, розказали вірші та показали театралізовану казкову інсценівку. Підготували цей номер діти разом з Оленою Давлєтшиною

Англомовна версія казки "Ріпка"

Англомовна версія казки "Ріпка"

І завершив мандрівку візит до  країни Школярії. В одній з її провінцій два відважних мушкетери Антуани рятували із заточення з-за трьох високих мурів королеву Розуму та Кмітливості. Завдяки своїм відмінним знанням  мушкетери швидко здолали один за одним всі три високих  мури. Важкі питання для Антуанів підготувала Наталія Кочнєва, але вони сміливо знаходили правильні відповіді!

Герої мушкетери - Антуани!

Герої мушкетери - Антуани!

Леді-капітан після цікавої мандрівки планетою Індиго повернула гостей чарівним космолайнером «INDIGO-2010» на планету Земля. Але на цьому свято ще не закінчилось: в гості завітав авторський колектив „Казковий світ” зі своєю ляльковою виставою. Завершенням їх виступу став подарунок для центру „Індиго” – авторська лялька – дівчинка Інді.

Фінальною нотою свята стала авторська пісня – гімн Центру „ІНДИГО”, під час виконання якої всі разом – діти, батьки та колектив Фонду – на сцені збудували з яскравих елементів мрію Центру  – казковий палац!

Ми - одна родина!

Ми - одна родина!

Одразу по завершенні святкового концерту було проведено виставка робіт „ЗІРКОВІ МАМИ”, благодійний ярмарок – космо-маркет та безпрограшна лотерея, завдяки чому були зібрані кошти на придбання власного лялькового театру для Центру.

На кожен товар - свій купець!

На кожен товар - свій купець!

Сумно було прощатися, але тішила думка, планета дитинства – це таке місце, куди можна потрапити в будь-яку  мить, варто лише дуже цього захотіти!

Завжди з Вами. Тетяна Кузьменко.

P.S.: БФ “БІЗНЕС для ДІТЕЙ” висловлює щиру подяку учнівському та педагогічному колективу ЗСШ №212 за допомогу в організації та проведенні заходу.

 • Vyatka says:

  Спешу поделиться радостью! 2 полоски)))))))))
  Дя.. я скоро стану мамой. Чувства переполняют, хочется рассказать об этом всему миру!!!
  Девчёнки, вы не представляете, какая это радость. А кто знает – не дадут соврать!!! А вот мой избранный утром, когда я сказала – сначала потерял дар речи, а потом всю расцеловал!!! *kiss*

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів