PostHeaderIcon ПОСВЯТА В ЧИТАЧІ

28 квітня 2010 року за запрошенням колективу бібліотеки №119 Благодійним фондом “БІЗНЕС для ДІТЕЙ” вже вдруге проведено урочисту акцію для дітей – “Посвята в читачі”. Дітей та їх рідних зустріла святково оформлена бібліотека, посміхнені співробітники та виставка нових надходжень книжок. Завідуюча бібліотеки Тетяна Бойко привітала гостей та наголосила про те, що бібліотека працює заради дітей та їх любові до книжки, також зазначила, що з БФ “БІЗНЕС для ДІТЕЙ” зв`язують тривалі та плідні стосунки.

В гостях в бібліотеці №119.

В гостях в бібліотеці №119.

Родзинкою свята стало музичний подарунок від Ольги Шевчук: скрипка в її руках зачарувала дітей і дорослих.

Музичний подарунок іменинникам Центру "ІНДИГО"

Музичний подарунок іменинникам Центру "ІНДИГО"

Свято продовжила дівчинка Інді, яка попросила діток знайти Чарівну Книгу, для чого потрібно пройти три рівня. На першому рівні дітки розгадували загадки про казкових героїв, на другому – розказували вірші англійською мовою, а на третьому – читали вірші за малюнками. Коли Чарівна Книга була знайдена, в ній виявилася ще одна задача – скласти слово з окремих букв. Діти успішно склали слово “ДРУГ”. Звичайно, книжка – це і є друг.

Книга - ДРУГ!

Книга - ДРУГ!

Голова правління БФ “БІЗНЕС для ДІТЕЙ”, директор Центру розвитку дитини “ІНДИГО” Наталія Родічева в урочистій обстановці вручила сертифікати, медалі та подарунки дітям, які закінчили перший рівень “РОЗВИТОК ЧЕРЕЗ ГРУ” ( Бабічу Олегу, Гапону Гені, Дурдасу Ярославу, Калітченко Насті, Приліпко Ярославу і Рокочій Насті) та підготовки до школи “ПЕРШОКЛАСНИК – 2010!” (Образцову Антону, Поліщуку Антону, Рашко Ані та Вані). Наприкінці свята Тетяна Бойко вручила підготовлені Фондом читацькі квитки та журнали “Хорошие родители” і “Веселые идейки”. Всі бажаючі змогли отримати книжки і продовжити свято вдома! До нових зустрічей в бібліотеці!

Родина Центру "ІНДИГО"

Родина Центру "ІНДИГО"

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів