PostHeaderIcon ЯКУ НЯНЮ ВИБРАТИ?

Директор агенції "Веста-сіті"

Директор агенції "Веста-сіті" - Тетяна Симоненко

Народження дитини – і радість, і нові турботи для всієї сім’ї. Відтепер батьки змушені відмовляти собі у відпочинку та особистому часі, щоб приділити увагу дорогому малюку. А що робить, якщо батьки займають відповідальні посади і не можуть дозволити собі перебувати  у  відпустці по догляду за дитиною?  А відпустка триває три роки, а потім  за  дитиною потрібен догляд,  необхідно  виховувати і розвивати… Для цього на допомогу приходять  няні.

Перш ніж розпочати пошуки няні, батьки повинні чітко розуміти свої потреби. Якщо у батьків немовля,  працівник потрібен з досвідом спілкування з дітьми до року, якщо дитина часто хворіє, добре знайти няню з медичною освітою. Батьки дітей від 1 року до 3 років, які віддають перевагу методикам раннього розвитку, будуть задоволені роботою няні з педагогічною освітою (дошкільне виховання)  та досвідом успішного застосування на практиці знань. Такі няні професійно займаються розвитком дітей та підготовкою дітей до школи. Мами та татусі, які уявляють свою дитину юним поліглотом частіше за все зупиняють свій пошук, знайшовши професійну гувернантку.

Перше, на що потрібно звернути увагу батьків при виборі няні для своєї дитини, – це людські якості. Няня повинна бути доброю, терплячою, розуміти та відчувати дітей.

Інколи відразу важко визначитися в кандидатурі няні, тому краще звернутися в спеціалізоване агентство, яке професійно здійснить підбір няні, згідно з Вашими потребами.

Але вирішальну роль буде мати те, як малюк відреагує на появу няні. Запропонуйте няні випробувальний термін (від 2 тижнів до 3 місяців) і прослідкуйте поведінку дитини, її настрій. Зверніть увагу на реакцію дитини при контакті з нянею, адже діти відчувають відвертість та справжню любов до них.

Якщо Ви визначилися з обов’язками няні та  який тип няні Вам найкраще підходить, далі потрібно встановити розмір заробітної плати, визначитися з характером, віком, сімейним станом людини, яку Ви хочете запросити на роботу в свою сім’ю. Також необхідно визначитися з  зручним для Вас режимом  роботи няні: цілий день, декілька годин, кілька днів на тиждень, або інший варіант.

Найбільш зручний спосіб підбора няні- за допомогою агентства «Веста-сіті» (сайт www.vesta-city.kiev.ua) , яке швидко та якісно проведе відбір необхідного персоналу, згідно з Ваших потреб, перевірить рекомендації минулих роботодавців няні, перевірить надані документи та медичні довідки, проведе психологічні тести та чітко надасть  аргументи про переваги запропонованих кандидатур.

Агентство «Веста-сіті» спеціалізується на підборі домашнього персоналу і,  маючи багаторічний досвід роботи, швидко надасть Вам якісний сервіс та задовольнить Ваші потреби. Наші клієнти задоволені нашою роботою!

Замовити необхідний персонал можна в зручний для Вас час,  зателефонувавши 468-70-96, 0677917994, 0958948277 або написати нам  vesta-city@ukr.net.

Бажаю Вам вдалого вибору. Симоненко Тетяна.

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів