PostHeaderIcon ЩАСЛИВИЙ ТИЖДЕНЬ З ІНДИГО В ДНЗ №514!

З 25.10.2010 по 29.102010 р. для дітей, які відвідують затишний садочок №514 (директор – Приходько Т.А.) по вул. Курчатова, 14-а пройшла акція “ЩАСЛИВИЙ ТИЖДЕНЬ З ІНДИГО!”.

Мета акції – познайомити дітей з видами занять Центру розвитку дитини “ІНДИГО”. Участь для всіх дітей, які прийняли участь в акції, була безкоштовна.Так, в перший день акції директор філії Центру “ІНДИГО”  при ДНЗ №514, хореограф  Юлія Мариїнська-Личева показала діткам декілька основних танцювальних елементів в стилі “контемп”. На другий день вихованці садочку відвідали майстер-клас Наталії Родічевої в художній майстерні та створили  “Портрет Осені”.

Шедевр дитячими руками!

Шедевр дитячими руками!

На третій день на чарівному поїзді вихованці молодшої групи, а потім і старшої, подорожували на чарівному поїзді в країну Іноземію, де викладач англійської мови Олена Давлетшина познайомила діточок з новими англійськими висловами, словами, віршами та піснями.

З Оленою у подорож в Іноземію!

З Оленою у подорож в Іноземію!

А любити Україну, українську мову та свою родину  на своєму занятті – “українська мова, читання співом” – закликала викладач української мови Майя Кощуєва. А в останній день разом з генеральним директором Центру розвитку дитини “ІНДИГО” Наталією Родічевою дітки знайомилися з глиною та історією Маленького Равлика, для якого маленькі майстри зробили багато багато друзів із глини, які стали і їх друзями також! Щодня протягом цього тижня разом з Центром ІНДИГО дітки отримували нові знання, робили подарунки своїм рідним та самі отримували приємні сюрпризи. До зустрічі на заняттях!

До Майї - читати, грати і співати!

До Майї - читати, грати і співати!

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів