PostHeaderIcon СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВІТАЄ ДІТЕЙ!

18 грудня 2010 року благодійний фонд “БІЗНЕС для ДІТЕЙ” під керівництвом Наталії Родічевої провів святковий захід до дня Святого Миколая. На свято було запрошено 150 дітей. Спонсором свята став Центр розвитку дитини “ІНДИГО”. Театралізоване дійство – подарунок від творчого колективу “Казковий світ”.

В гостинній залі СШ №212 не залишилось вільного місця. Зустрічала гостей Снігуронька. Малеча з нетерпінням чекала появи Св. Миколая. Але для цього вони виконували чимало завдань від Каркуші. Св. Миколай прийшов з привітаннями від своїх друзів: від Йолопукі із Фінляндії – танок Срібного ведмедика та його друзів у виконанні дитячого шоу-балету “ІНДИГО”, від Діда Мороза – танок зайченят, від Санта Клауса – англомовна вистава “Three little pigs”, від Пера Ноеля з Франції – головоломки. Всі діти отримали подарунки від друзів Фонду – ТОВ “ЕДІПРЕС-Україна”, ТОВ “ЮНІМІЛК” та ТОВ “ФЕНСІ ТОЙЗ”. Щасливі діти, радісні батьки – такими запам`ятали гостей організатори свята. До нових зустрічей!

Св. Миколай разом з зайченятами

Св. Миколай разом з зайченятами

Глядачі в очікуванні

Глядачі в очікуванні

Подарунок від Санта Клауса - вистава Three little pigs

Подарунок від Санта Клауса - вистава Three little pigs

Подарунок від Пера Ноеля - французьки головоломки

Подарунок від Пера Ноеля - французськи головоломки

P.S.: за участь у підготовці та проведенню заходу особлива подяка родинам Балаценко Нікіти, Фаустової Яни, Гапон Гени, Кім Юлі, Кравчені Саші, Обухівської Маші, Рокочі Маші, Бабіча Олега та Ользі Редько!

Виконується гімн Центру ІНДИГО

Виконується гімн Центру ІНДИГО

  • Лаврова Ирина says:

    Прекрасный праздник для детей и взрослых. Красивые карнавальные костюмы на малышах и развлекательная программа с участием Деда Мороза. Огромное спасибо преподавателям Центра за такой праздник.

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів