PostHeaderIcon СПАСИБІ, МУЗИКО, ТОБІ!

БФ “БІЗНЕС для ДІТЕЙ” запрошує батьків та дітей на зустріч з прекрасним! 2 лютого 2011 р. в актовій залі школи №152 (м. Київ, вул. Курчатова, 18/1) відбудеться концерт “Спасибі, Музико, Тобі!” у виконанні артистів Дитячого музичного театру та Академічного симфонічного оркестру.

Артисти підготовили для маленьких глядачів казкове знайомство зі струнними та духовими інструментами в легкій та доступній для сприйняття формі.

До зустрічі!

Довідки за тел. 361-85-61.

 • Ирина says:

  Спасибо Огромное за чудесный концерт! Нам (взрослым) очень понравилось! А для ребёнка это было первое знакомство с живой классической музыкой (в записях то мы дома слушаем), и, кажется, тоже понравилось, но было трудно усидеть на месте.

  Ещё раз Спасибо за организацию! Если будут ещё такие концерты, то обязательно прийдём. И в детский музыкальный театр на Подоле тоже пойдём, когда подрастём :-).

 • Yasha says:

  Хороший концерт. Приедем еще!

 • Aлександра says:

  Сердечное спасибо и наилучшие пожелания организаторам и музыкантам за знакомство с чудесной музыкой П.И. Чайковского и с музыкальными инструментами. Дети были в восторге, а некоторые даже танцевали. 🙂
  Даже не ожидала, что живая музыка произведет такое впечатление на малышей. С нетерпением будем ждать новых музыкальных встреч.

 • Олеся says:

  Величезна подяка за такий чудовий музичний вечір! Це настільки нас усіх, як діток, так і дорослих, збагатило, а ще, як на мене, зблизило.
  Дивувало те, як “дядя Валера” вміє тримати увагу таких маленьких і непосидючих слухачів, а потім ще й вести з ними бесіди про музику.
  Такі знайомі нам музичні речі П. Чайковського прозвучали дійсно якось по-новому, по-особливому, бо все сприймалося через відчуття наших діточок.
  Чеаємо наступних зустрічей!

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів