PostHeaderIcon ДО НАС ПРИЇХАВ ЦИРК!

07 березня в гостинній залі СШ №152 (вул. Курчатова, 18/1) за запрошенням БФ “БІЗНЕС для ДІТЕЙ” відбулось традиційне святкове дійство з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Голова правління БФ “БІЗНЕС для ДІТЕЙ” Наталія Родічева вручила подяки матусям та бабусям, які приймали активну участь в організації та проведенні благодійних заходів, а саме: Гапон Юлії, Лавровій Ірині, Левченко Тетяні, Товстоніжко Валерії, Шульгіній Наталії.

Циркова вистава була цікава як маленьким, так і дорослим глядачам. Українські мелодії були виконані на незвичних інструментах, дресирована собачка легко розв`язували арифметичні задачки та розрізняла кольори. На очах у всіх присутніх худорлявий клоун перетворився на могутнього силача Бамбулу. А коли почався номер з мильними бульбашками, батьки не змогли навіть втримати своїх дітей – всі вони біля сцени в захопленні намагались їх впіймати. Найбільше вразив присутніх номер з грайливим трансформером: на очах фігури змінювались у розмірі та у формі, а щоб діткам було ще цікавіше, вони змогли самі прийняти участь в номері.

Циркова вистава

Циркова вистава розпочалась!

В програмі заходу прийняли участь і найменші учні Центру “ІНДИГО”, які підготували для любих матусь та бабусь вітання англійською мовою та подарували усім святковий букет. А маленькі пінгвінята розповіли пісенну історію про свою родину.

Наприкінці заходу усі присутні отримали традиційні подарунки – журнали “Веселые идейки”, “Хорошие родители” та “Твое здоровье” від друга БФ “БІЗНЕС для ДІТЕЙ” ТОВ “ЕДІПРЕС -УКРАЇНА”. Спонсор заходу – ТОВ “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ “ІНДИГО”.

СВЯТКОВОГО НАСТРОЮ!

В захопленні і маленькі, і дорослі!

В захопленні і маленькі, і дорослі!

Виступає силач Бамбула!

Виступає силач Бамбула!

Казкове бульбашкове дійство!

Казкове бульбашкове дійство!

Знайомтесь - грайливий Трансформер!

Знайомтесь - грайливий Трансформер!

Вітання від майбутніх першачків!

Вітання від майбутніх першачків!

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів