PostHeaderIcon ІНДИГО ВІДКРИВАЄ КВІЛЛІНГ!

КВІЛЛІНГ. А що сховано за цим дивним словом?

Квіллінгові шедеври!

Квіллінгові шедеври!

Це загадкова, на деякий час забута, техніка кручення з вузьких смужок паперу. Можливо, на цьому можна було б закінчити, якби не відчуття спокою, яке отримуєш в процесі творчості, задоволення, все зроблене виглядає так чарівно; радість, яка завжди виникає у процессі скручування робіт, легкість, адже це дійсно просто, причетності до чогось справді великого.

На кожному майстер класі чарівно складаються всі складові справжнього дива: люди, які досі не знали один одного, спілкуються як старовинні друзі, те, що раніше здавалося складним стає простим і легким, власноруч народжуються нехай маленькі, але свої шедеври, кожна робота є по-своєму унікальна, час проходить якісно і повно, а додому, на згадку, приноситься дещо важливе, добре, вічне.

Саме всю гаму почуттів відчули викладачі Центру розвитку дитини “ІНДИГО” на майстер-класі, який натхненно провела Ольга Редько. На цьому занятті кожний створив свою чарівну квітку, неповторну та вічну!

Для відвідувачів Центру “ІНДИГО” Ольга проведе майстер-клас 25.03.11. о 15-30 за адресою: м. Київ, вул.Жукова, 33-а (ДНЗ №555). Участь за попереднім записом за тел. 361-85-61! До зустрічі з дивом!

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів