PostHeaderIcon ІНДИГО ВІДКРИВАЄ ФЕЛТІНГ!

"тепла" картина

Україночка

А починалось усе так … Дебют творчого колективу «Казковий світ» відбувся 19 грудня 2009 року в стінах приміщення благодійного фонду «БІЗНЕС для ДІТЕЙ» в день Св. Миколая, тож саме цей день вважається Днем народження колективу, а Св. Миколай – захисник усіх дітей – їх покровителем.

За цей час колектив виріс, зміцнив, створив чотири нових спектакля. Набув досвід в проведенні новорічних свят, виховали класного Дідуся Мороза, проводять Дні народження для дітей.  У них з`явились нові друзі, нові пропозиції, нові партнери і, звичайно, прихильники!

Все що має колектив, а саме: декорації, ляльки, сценарії, музичний супровід, святкове оформлення – зроблено власноруч з великою любов`ю!

Учасники колективу – Юлія Яковлєва і Оксана Романенко – люди творчі, які бажають пізнавати все більше і більше. Майстрині створюють екслюзивні сумки з натуральних матеріалів за власними ескізами. Освоїли декупаж. Їх участь в останній виставці з hand-made підтверджує достойний рівень їх робіт та наявність попиту.

Одне з останніх досягнень – фелтінг – мистецтво валяння з вовни. Їх «теплі» картини, «живі» ляльки на каркасі і без, брелоки, один раз взявши до рук, вже і не хочеш відпускати!

15 квітня 2011 роки Ви маєте можливість прийняти участь у майстер-класі з фелтінгу: 16-00 – картини з валяної вовни (тривалість заняття 2 год., вартість 160 грн.), 18-00 – лялька з валяної вовни (тривалість заняття 3 год., вартість заняття 250 грн.). Матеріали та інструмент включені у вартість майстер-класу.

Участь за попереднім записом у Віри за тел.: 361-85-61.

Сірий вовк!

 

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів