PostHeaderIcon ІНДИГО ВІТАЄ СВОЇХ ВИПУСКНИКІВ!

25 травня 2011 року в гостинній залі СШ №152 відбулась “ДЖИНСОВА ВЕЧІРКА”, організована БФ “БІЗНЕС для ДІТЕЙ” та ТОВ “ЦРД “ІНДИГО” напередодні Дня захисту дітей. В програмі заходу прийняли участь діти – вихованці філій ЦРД “ІНДИГО” для дітей ДНЗ №№50, 301, 514 та філії для дітей, які знаходяться на домашньому вихованні, при ДНЗ № 555. Головною темою вечора стала тема “Діти-індиго”, які вони, як їх розрізнити?

Свято для всіх!

Фея Свята дарує сюрпризи!

"Джинсовий" танок!

Фея Свята осипає дітей зірками і настає диво!

Всі - діти, і дорослі - зібрались в один хоровод!

Вихованці ЦРД “ІНДИГО”, які шість місяців і більше пройшли навчання, отримали Дипломи. Наприкінці заходу усі присутні – і діти, і дорослі – смакували запашний пиріг з соком! До нових зустрічей!

 

  • Олеся says:

    Свято вийшло пречудове! Стільки емоцій, стільки сміху і радості! Те, що дітки постійно намагалися “видряпатися” на сцену до своїх улюблених вчителів і вихователів і продемонструвати усі свої знання,багато про що свідчить. І про довіру, і про любов, і про таланти і про уміння їх розкрити!!! Переглядали наступного дня домашнє відео, зроблене на джинсовому вечорі, і так ніби знову повернулися в атмосферу справжнього СВЯТА! Щиро дякуємо за те, що розумієте наших діточок, що допомагаєте їм реалізуватися!

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів