PostHeaderIcon В ІНДИГО 2011-2012 РІК ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

1 вересня 2011 року разом з усією Україною Центр розвитку дитини “ІНДИГО” відкрив новий 2011-2012 навчальний рік! Колектив Центру “ІНДИГО” щиро привітали діти – учні та колишні випускники – та їх батьки, депутат Київради Олександр Ліщенко.

Напередодні Дня знань – 31 серпня 2011 року – відбувся святковий ігровий захід – “КОВБОЙСЬКА ІГРОТЕКА”, на яку були запрошені вихованці Центру “ІНДИГО” та їх друзі з батьками. Веселою музикою та конкурсом малюнку на асфальті “Літо на фермі” розпочали організатори своє дійство, а у визначений час всі гості – і маленькі, і великі – поринули у захоплюючу подорож ковбоїв з лошам І-Го-Го на пошуки чарівної підкови! Посвята в ковбої, конкурс на набільшого та найменьшого ковбоя, робота тиру з повітряних кульок, номери з мильними бульбашками… Гостям розказали про життя ковбоїв, “відвідали” мешканців ферми, потанцювали по-американськи та поспілкувались і поспівали англійською, повторилу математику, склали з відповідей на загадки слово “ІНДИГО”… Тривала подорож підійшла до кінця вдалою знахідкою чарівної підкови, але свято продовжилось: всі дітки на щастя отримали чарівні підковки, а кожний з них подарував лошаті І-Го-Го іменне “яблучко”. Завершилось свято традиційним привітанням іменинників – вихованців Центру “ІНДИГО”-  Балаценка Нікіти, Бондар Яни, Джуголенко Соні, Іщенка Святослава, Кім Юлії та інших.

До зустрічі в Центрі “ІНДИГО”!

P.S.: подяка викладачам Центру “ІНДИГО” Галині Вязовській, Майї Кощуєвій та Олені Давлетшиній за підготовку та проведення заходу. Окрема подяка мамі Яночки Фаустової за відеоролик та фотографії!

  • Олеся says:

    Ура-а-а!!! Ми дочекалися нарешті початку осені (хоча і за літом ще трохи сумуємо), коли вже можна буде знову ходити на заняття у наше рідне “Індиго”! Свято, яке нам ораганізували наші улюблені викладачі напередодні 1 вересня, знову вразило своєю оригінальністю, веселістю, щирістю! Діти були просто щасливі! Атмосфера Свята, справжнього і такого довгоочікуваного, передалася і нам, батькам, яким лишалося тільки радіти за такі позитивні емоції наших діточок! Щиро дякуємо усім, а особливо Наталі Євгенівні, хто доклав свої сили, свою фантазію і уміння до того, аби ми побували у чарівній Країні Дитинства!

  • Любовь says:

    Праздник получился замечательный: веселый, яркий, добрый. В “Индиго” детям всегда интересно и весело. Большое спасибо Наталье Евгениевне и замечательным педагогам центра за их работу и внимание к каждому ребенку.

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів