PostHeaderIcon З ЯНОЮ БОНДАР – ДО ПЕРЕМОГИ!

"Космодрузі" на сцені Деснянської держадміністраціїЗапрошуємо підтримати учасницю Фестивалю творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе» Яну Бондар – вихованку Центру розвитку дитини «ІНДИГО»! Яна разом з друзями – Балаценко Нікітою, Кім Юлією та Кравченєю Сашею – прийме участь у Фестивалі з сучасною хореографічною композицією «Космодрузі».

20 жовтня 2011 року о 14.00 год. в приміщенні актової зали Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації за адресою пр. Маяковського 29 відбудеться щорічне свято талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями, які прагнуть самореалізовуватися і приймати активну участь у громадському житті суспільства – Фестиваль творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе».

Вже 13 років поспіль Фестиваль збирає друзів, згуртовує дітей та молодь, надихає до подальшої творчості. Цьогорічний захід підпорядкований темі «Дружба», в рамках якої буде проходити виставка та святковий концерт, що дасть можливість всім нам відправитися в кругосвітню подорож.

Організатори Фестивалю: Деснянська районна в м. Києві державна адміністрація, Деснянський районний у м. Києві Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Деснянський районний у м. Києві центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

В програмі Фестивалю:

з 14.00

– виставка творчих робіт;

– демонстрація фільмів про зразки успішної самореалізації та проблеми осіб з інвалідністю

( хол адміністрації );

– презентація послуг для осіб з особливими потребами;

– ігротека;

з 15.00 – святковий концерт,  нагородження переможців у таких номінаціях

– вокально-хоровий жанр (соло; дует; хор);

– хореографічний жанр;

– естрадно – інструментальний жанр;

– авторська поезія та проза;

– виконавче мистецтво (декламація; жестова пісня);

– декоративно-прикладне мистецтво (робота з природного матеріалу;    вироби з бісеру; робота з тканиною;

робота з ниткою; робота з паперу; ліплення);

– образотворче мистецтво;

– аудіовізуальне мистецтво (фотографія; експериментальне відео)

Всі учасники заходу будуть відзначені призами, а кращі направлені на міський Фестиваль творчості дітей та молоді з особливими потребами.

Сюрпризом свята є участь в ньому почесних гостей, які завжди підтримують діток та молодь з функціональними обмеженнями, запалюють вогонь в їх очах, а особливо – душах та серцях.

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів