PostHeaderIcon В МАСЛЯНУ З НОВИНАМИ!

23 лютого 2012 року о 12 год. 45 хв. в Центрі розвитку дитини «ІНДИГО» на Масляну відбулася презентація нового предмету «Музика. Вокал. Акторська і ораторська майстерність.» для дітей від 3 до 6 років, який спрямовано на оздоровлення і творчий розвиток дитини. Викладач  – Івахнюк Галина – професійно займається з дітками понад 20 років, має вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Музика», проводить заняття з урахуванням індивідуальних особливостей дитини. Кредо пані Галини: «Кожна зустріч з дітьми – це свято!».
Заняття особливо рекомендовані дітям, які мають вади мовлення, готуються до вступу до музичної школи та стануть корисними для профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів. Основна увага на заняттях спрямована на розвиток слуху та голосу, виховання позитивних емоцій, правильне дихання, чітку дикцію, пряму осанку. Заняття у групі триває 45 хвилин, складається з таких частин: музична розминка, розспівки, прослуховування та обговорення музики, розучування пісень, динамічні хвилинки, ігри-таночки, вправи для розвитку пам`яті та дрібної моторики. Програмою передбачено проведення індивідуальної роботи з батьками. Виступи учнів стануть справжньою прикрасою заходів Центру «ІНДИГО».
Наприкінці презентації усіх присутніх очікувало традиційне частування в тиждень Масляної – млинці!
Наша адреса: вул. Маршала Жукова, 33а, тел. 361-85-61, автовідповідач 544-48-22.

Особлива подяка за смачну допомогу в підготовці та проведенні заходу мамам і бабусям наших учнів – Балаценка Нікіти, Бєлова Влада, Бондар Яни, Гапон Гени, Кім Юлі, Лаврової Каті, Прийми Роми, Сорокіної Варі, Фаустової Яни,  Шиянюк Софії та  Ювковецької Каті!

Заняття  «Музика. Вокал. Акторська і ораторська майстерність.” розпочинаються з 12 березня 2012 р. за попереднім записом.

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів