PostHeaderIcon ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ДНЗ №301, №50 – 2013!

Традиційно на початку року вихованці Центру “ІНДИГО” демонструють своїм батькам набуті знання і уміння на відкритих заняттях. На відкритому занятті з підготовки до школи “ПЕРШОКЛАСНИК – 2013” викладач Кощуєва Майя надала новий матеріал: на українській мові  вивчали букву “Ф” і майже всім з першого разу вдалось легко читати склади і слова з новою буквою, на логіці розвивали просторове мислення , а на математиці знайомились з переходом через десяток. На перервах співали про букви, а насамкінець Майя стала справжнім факіром:саморобно зроблені паперові цукерки перетворились на справжні!

Олена Давлетшина разом з своїми “англійцями” в невимушеній обстановці показали вміння спілкуватися іноземною мовою про себе, свою родину та на теми “Овочі, фрукти”, “Частини тіла”, “Іграшки”. В перерві прокатались веселим поїздом та проспівали улюблені пісеньки. Всі за активну участь отримали винагороду.

Чому Попелюшка вийшла заміж за Принца? Секрет знає Галина Вязовська. Розвиток дрібної моторики на заняттях з “Художньої майстерні” та “Еко-глини” запоруку розвитку інтелекту. На початку заняття декілька веселих вправ для пальчиків, потім ознайомлення з темою, етапами виконання. На заняттях заохочується самостійність та креативність кожного учня.

Легко граючись, навчатись з Інді!

 

 

 

 

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів