PostHeaderIcon ХАЙ СВІТЛЕ ВОСКРЕСІННЯ ОСЯЄТЬСЯ ДОБРОЮ СПРАВОЮ!

shkolaШановні батьки!

До нас звернулась директор СШ №202 Ірина Пєскова щодо допомоги в організації збору коштів на лікування учня 9 класу Маліка Алієва.

Малік з шести років займався футболом в спортивній школі «Атлет»,  за що неодноразово отримував золоті медалі.

Однокласники і вчителі знають Маліка як чудову дитину: добру, співчутливу, розумну, ввічливу, хоробру, впевнену і з надією в серці…

Вже півтора роки він бореться зі своєю хворобою. Восени 2011 року лікарі поставили діагноз «нейрофіброматоз», який призвів до необхідності  шунтування судин головного мозку (а в цей час на фоні гострого апендициту був розвинений гострий перитоніт, Малік знаходився довгий час в реанімації, пережив клінічну смерть). Нещодавно було хірургічне втручання з приводу пухлини спинного мозку, а на даний момент хлопчик знаходиться на лікуванні в Київському міському онкологічному центрі.

Для того щоб зробити діагностику в Ізраїлі потрібно 30 тисяч євро. Батьки та їх рідні вичерпали вже всі можливі джерела фінансування.

Напередодні свята Світлого Воскресіння звертаємось до Вас надати посильну допомогу у зборі коштів на лікування Маліка на картку КБ «Приват Банк»: 4149-4377-2866-9464,  Волошина Ангеліна Геннадіївна.

Заздалегідь вдячні!

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів