PostHeaderIcon ЦЕНТР “ІНДИГО” ЛІЦЕНЗОВАНО НА 5 РОКІВ!

10 квітня 2014 р. відбулось засідання Київської міської регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів, на якому серед ряда питань було розглянуто питання продовження Ліцензії у сфері дошкільної освіти ТОВ “Центр розвитку дитини “ІНДИГО” в ДНЗ №№50, 301, 555.

Серед питань, на які, в першу чергу, звернула рада – це наявність договорів оренди, дозволи СЕС та пожежних, профільна освіта і особові медичні книжки працівників, програми, за якими працює Центр та інше.

Після обговорення, з`ясування специфіки діяльності Центру “ІНДИГО” Київська міська регіональна експертна рада з питань ліцензування та атестації навчальних закладів одноголосно вирішила продовжити Ліцензію у сфері дошкільної освіти: догляд, виховання і навчання дітей дошкільного віку з обсягом освітньої послуги 100 осіб ТОВ “Центр розвитку дитини “ІНДИГО” в ДНЗ №№50, 301, 555 на п`ять років.

Шановний колектив та батьки вихованців Центру “ІНДИГО”! Прийміть слова вдячності за підтримку, довіру та допомогу в успішному здійсненні цієї історичної події в житті нашого закладу!

             Директор ТОВ “Центр розвитку дитини “ІНДИГО”                                       Наталія Рибак.

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів