PostHeaderIcon ЯК ОБРАТИ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ?

2014_10220349В 2016-2017 навчальному році Центр розвитку дитини “ІНДИГО” десятий рік поспіль запрошує своїх майбутніх вихованців у філії за адресами: вул. Жукова, 33А (ДНЗ №555), вул. Мілютенка, 10А (ДНЗ №50), вул. Мілютенка, 18А (ДНЗ №301)! У 2016 році завдяки збільшенню кількості індиговців в черговий раз відремонтовано приміщення на Жукова, 33А, придбано нові столи і стільці та оновлено навчальну базу.  З 1 березня 2017 року розпочне роботу нову філія на Троєщині – у бідівлі Храма Пророка Іллі (вул. Цвєтаєвої, 7). Найбільшим попитом в цьому році користуються заняття з вивчення англійської мови, підготовки до школи, хореографії та творчі заняття. Окремий напрямок – це розвивальні занятті для найменших з метою підготовки до садочку. У філіях на Жукова, 33А та Цвєтаєвої, 7 в першу половину дня заняття переважно проводяться для діток, які знаходяться на домашньому вихованні, а у другу – для діток, які відвідують садочки. Для того, щоб Ви могли визначитися з вибором розвивального середовища для Вашої дитини, для Вас зібрані поради досвідчених мам:

“Розвивальний центр – це середовище, в якій дитина змалечку може проявити себе, напрацювати корисні навички та розвинути нахили для подальшого розвитку психічних процесів таких, як пам`ять, увага, мовлення, що вплинуть на успішність майбутнього школяра. Ефективність занять залежить, в першу чергу, від тандему батьків (!)  і педагогів у процесі навчання”, – зазначила дитячий психолог – мама індиговця-випускника Юлія Приліпко. Цю точку зору розвиває і колектив Центру розвитку дитини “ІНДИГО” – ефективність занять залежить від налагодженої співпраці ДИТИНА-БАТЬКИ-ПЕДАГОГИ.

Тож, якщо на сімейній раді, за погодженням з педіатром, Ви прийняли рішення скористатися послугами Центру розвитку, на що обов`язково треба звернути увагу:

1. Зручність розташування, близькість до домівки, цільове призначення приміщення для занять. Погодьтесь, випробування громадським транспортом або 30 хвилинні прогулянки з візочком в будь-яку погоду будуть зайвими. Ідеально, якщо додаткові освітні послуги надаються безпосередньо у садочку, який відвідує Ваша дитина.

2. Досвід роботи Центру саме у сфері дошкільних освітніх послуг та репутація. При обранні Центру зверніть увагу на профільність закладу, на відгуки про його роботу на теренах Інтернету та особистий досвід знайомих.

3. Можливість відвідати пробне заняття. Промоніторів форуми та опитавши знайомих мам, наприклад,  Ви отримали позитивні відгуки про заняття в одному з Центрів розвитку, але Ваша дитина, маючи напрацьовану з Вами дома базу знань і навичок, готова сприйняти глибше навантаження і показати кращий результат у порівнянні з іншими дітьми. Що для вас буде важливо: соціалізація, формування “зірковості” у дитини чи пошук занять згідно Вашого рівня? Це Ви можете визначити тільки відвідавши декілька Центрів розвитку і обравши оптимальний для Вас варіант.

4. Наявність ліцензії на надання освітніх послуг. Згідно Закону України “Про дошкільну освіту”, діяльність організацій, які надають освітні послуги дітям дошкільного віку, обов`язково ліцензується.

5. Умови для перебування дитини: приміщення для переодягання, облаштування кабінетів, санітарні умови, місце для зберігання візочків, велосипедів. Важливі для дорослих і умови очікування дитини протягом занять.  Так, залишати візочок без нагляду і зі всіма речами йти на заняття, а в непередбачуваних ситуаціях бігти додому переодягати дитину, досить екстремально.

6. Професійний рівень педагогів. Викладачі, які залучені до навчання дітей до 6(7) років, повинні мати вищу педагогічну освіту та бажано досвід роботи від трьох-п`яти років. Наявність медичної книжки у персонала Центру розвитку обов`язкова.

7. Навчальні програми. Міністерством освіти і науки України затверджено ряд освітніх програм для дошкільнят, які використовуються, як в державних закладах, так і в приватних. Авторські програми, розраховані на навчальний рік, підлягають затвердженню згідно чинного законодавства.

8. Наповнюваність груп, тривалість заняття. Оптимальною кількість домашніх дітей в групі є 4-6,  групи формуються з урахуванням віку дітей, тривалість заняття 30-45 хвилин, що дозволяє педагогу приділити увагу кожній дитині.

 

Залиште, будь-ласка, свій коментар

Архіви
Сувій блоґів
Категорії
Корисні посилання
Архів